Jedna od zanimljivih utakmica igra se u Nemačkoj. Bayern je u velikom deficitu i moraće da juri rezultat što će možda gosti iz Španije iskoristiti.
Bayern Munich vs. FC Barcelona
14. April 2009.
20:45
Bayern igra trenutno mnogo promenljivo. Ili pobedjuje ubedljivo ili gubi. Što nam pokazuje i poslednja utakmica u Bundesligi 1, ovog vikenda i pobeda 4:0 na svom terenu protiv Eintracht Frankfurt. Tako su malo vratili samopouzdanje. Ali posle ubedljivog poraza od Barcelone u prvoj utakmici od čak 4:0 teško je reči da mogu igrači kao što su F. Ribéry, L. Toni, Lucio i B. Schweinsteiger da stignu a možda i prestignu ponovo zahuhtalu Barsu.
Barcelona sa druge strane igra fantastično. U poslednih 7 utakmica isto toliko i pobeda, a dok u zadnjih 5 utakmica nije primila pogodak. Posle ubedljive pobede u prvoj utakmici Barsa je dokazala da je najveći favorit za titulu prvaka evrope. Ipak Barsa se neće predavati na ovom meču a Eto, Henry i Messi potrudiće se da postignu pogodak što će uticati i na dalji tok utakmice.
UEFA Champions League - žreb
Teško je prognozirati ko će ovde pobediti. Znamo da je Barsa u prednosti na svim kladionicama a i pobeda od 4:0 u prvom meču daje nam da samo nagađamo koliko će ovde biti golova. Jer Bayern će igrati na pobedu i otvorenu igru, nemaju šta da izgube.
TIP:
tip više od 2.5 golova/ over 2.5 goals
najveća kvota je na Interwetten, kvota je 1.65