Utakmica u Grupi 6 kvalifikacija za SP 2010 u Južnoj Africi koja se igra u sredu izmedju Belorusije i Hrvatske je možda i presudna za obe reprezentacije.Belorusija je do sada u Grupi 6 odigrala pet utakmica, tri pobede i dva poraza i zauzima 4 mesto na tabelu ove grupe. Izgubili su od Ukrajne i Engleske a pobedili su dva puta Andoru i jednom Kazakstan. Belorusija je postigla 14 a primila 7 golova. Sada ih očekuje veoma teška utakmica za Hrvatskom.
Hrvatska je trenutno na drugom mestu na tabeli Grupe 6. Iz 6 utakmica imaju tri pobeda, dve nerešene i jedan poraz. Hrvatska pobedila Kazakstan, izgubila od Engleske, igrala nerešeno sa Ukrajnom, dve pobede nad Andorom i ponovo nerešeno sa Ukrajnom. Postigli su 12 a primili 6 golova. Ova utakmica je presudna za ovaj tim.
TIPHrvatska je favorit na ovoj utakmici. Imaju bolje i iskusnije igrače Petrić (Hamburger), Ivica Olić (Bajern Minhen) i Luka Modrić (Totenhem). Ako ovi igrači igraju kao što znaju problema neće biti kada je u pitanju pobeda Hrvatske.
Ovde ćete naći sve potrebne informacije za Svetsko prvenstvo 2010 u Južnoj Africi...Belorusija vs HrvatskaPočetak: 20:15
Datum: 12. avgust 2009.
tip 2najveća kvota je na
888sport, kvota je
1.75