Ovog vikenda u Premier Ligi Engleske igra se 11. kolo. Sigurno jedna od najzanimljivijih utakmica igra se u Londonu gde igraju Arsenal i Tottenham.
Arsenal je u dobroj formi. Dobre igre i u poslednjih 10 utakmica bez poraza. U prošlom kolu na gostovanju West Ham-u u samo 5 minuta izgubili su prednost od 2:0. Ipak to nije toliko uticalo na igrače i četa Arsena Vengera je u Karling Kupu pobedila Liverpool 2:1. Sada se igra još jedan derbi sa timom kojeg nisu dobili 2 godine.
Tottenham sa druge strane igra dobro. Ali oseća se pad u igri. To se osetilo u prošlom kolu protiv slabog tima Stoke City i poraz od 1:0 na svom terenu. Ipak je tim u Karling Kupu uspeo da pobedi Everton 2:0 i tako se plasira u sledeću rundu.
Po svemu sudeći Arsenal je favorit na ovoj utakmici. Tim igra odlično i rezultati se primećuju. Veliki motiv za pobedu imaju igrači zbog činjenice da su u poslednji put pobedili Tottenham 2007 godine.
Arsenal vs Tottenham Početak: 13:45 Datum: 31. oktobar 2009
tip 1 najveću kvotu možete pronaći na betsson, kvota je 1.61