RC Lens
RC Lens
vs
Paris FC
Paris FC
Frankrijk
Frankrijk
Ligue 1
Vandaag
18:45
Geëindigd
-- : -- : -- : --
Match begint bijna
Stade Bollaert-Delelis
Lens
Voetbal in het stadion

RC Lens - Paris FC wedtips & wed odds 24.10.2026

Voorbeschouwing op wedstrijd RC Lens tegen Paris FC

Zaterdagavond 24 oktober 2026 staat het Stade Bollaert-Delelis in het teken van een spannende Ligue 1-wedstrijd tussen RC Lens en Paris FC. De aftrap is gepland om 20:45 uur en de wedstrijd belooft een interessante confrontatie te worden. RC Lens, momenteel op de 8e plaats in de competitie met 10 punten, zal proberen zijn thuisvoordeel te benutten tegen een goed presterend Paris FC dat 14 punten heeft verzameld en op de 3e plek staat. Beide teams hebben de ambitie om in de top van de Ligue 1 mee te strijden en deze wedstrijd kan cruciaal zijn voor hun verdere seizoen.

RC Lens heeft tot nu toe 3 overwinningen, 1 gelijkspel en 3 nederlagen op zijn naam staan, met een doelsaldo van 14 doelpunten voor en 11 tegen. Thuis zijn ze redelijk sterk, met 2 overwinningen en 1 nederlaag in hun eigen stadion. Aan de andere kant heeft Paris FC 4 overwinningen, 2 gelijke spelen en slechts 1 nederlaag behaald, met een doelsaldo van 12 doelpunten voor en 7 tegen. Hun uitbalans toont een gemiddelde prestatie met 1 overwinning, 1 gelijkspel en 1 nederlaag.

Beide teams hebben in hun laatste wedstrijden wisselende resultaten behaald. RC Lens kwam recentelijk in actie tegen Club Brugge, waar ze met 0-3 verloren, terwijl Paris FC een indrukwekkende 4-3 overwinning boekte tegen Stade Rennais. Dit laat zien dat de bezoekers in goede vorm verkeren en met vertrouwen naar Lens afreizen.

Onze wedtip voor de wedstrijd RC Lens tegen Paris FC

Onze wedtip voor deze confrontatie is een overwinning voor RC Lens. Ondanks hun recente nederlaag tegen Club Brugge, heeft het team de potentie om thuis sterk te presteren. De tweede tip is dat beide teams zullen scoren. Gezien hun recente vorm en de manier waarop ze aanvallen, lijkt het waarschijnlijk dat beide teams minimaal één keer het net zullen vinden.

AI voorspelling voor de wedstrijd RC Lens vs Paris FC

Op basis van de huidige statistieken en de vorm van beide teams, doet de AI voorspelling dat RC Lens de wedstrijd zal winnen. Met een sterke thuisbasis en de mogelijkheid om te reageren op hun laatste nederlaag, hebben ze de kans om Paris FC te verslaan. De AI wedtip suggereert dat de wedstrijd spannend zal zijn, met kansen voor beide teams om te scoren.

Informatie RC Lens

RC Lens, onder leiding van trainer Yannick Cahuzac, heeft een seizoensstart die gemengd is. Met 3 overwinningen en 3 nederlagen in hun laatste wedstrijden, moet het team zich herpakken om betere resultaten te behalen. De thuiswedstrijden zijn vaak hun sterkste wapens, en ze zullen alles op alles zetten om hun supporters tevreden te stellen. De strategische aanpak van Cahuzac zal cruciaal zijn in deze wedstrijd, vooral gezien de noodzaak om de verdediging te versterken.

Hoe is de huidige vorm van Paris FC

Paris FC, getraind door Liam Rosenior, verkeert in een uitstekende vorm met 4 overwinningen in de laatste 5 wedstrijden. Dit geeft hen veel zelfvertrouwen en motivatie om tegen RC Lens te strijden. Hun aanvallende kracht is onmiskenbaar, en ze hebben bewezen dat ze in staat zijn om tegenstanders onder druk te zetten. De balans tussen aanval en verdediging is goed, wat hen in staat stelt om in moeilijke omstandigheden te presteren.

Onderling resultaat laatste ontmoetingen

In hun laatste onderlinge ontmoeting heeft RC Lens Paris FC in een indrukwekkende wedstrijd met 5-0 verslagen. Dit resultaat benadrukt de dominantie van Lens in de recente confrontaties tussen beide teams. In de laatste 5 ontmoetingen heeft RC Lens 3 keer gewonnen, 1 keer gelijkgespeeld en 1 keer verloren. Dit geeft Lens een psychologisch voordeel, vooral gezien de overtuigende overwinning in de laatste wedstrijd.

Resultaten laatste 5 wedstrijden

In de laatste 5 wedstrijden heeft RC Lens 2 overwinningen, 0 gelijke spelen en 3 nederlagen behaald. Paris FC heeft 3 overwinningen, 1 gelijkspel en 1 nederlaag behaald. Dit toont aan dat Paris FC momenteel in betere vorm is dan RC Lens, wat de wedstrijd extra spannend maakt.

Beste odds en onze wedtip

De beste odds voor deze wedstrijd zijn te vinden bij diverse bookmakers. Voor een overwinning van RC Lens zijn de odds aan de aantrekkelijke kant, met Bet365 die een odd van 2.40 biedt. Voor de kans dat beide teams scoren, biedt Bet365 een odd van 1.53. Het is raadzaam om de beste betting sites te vergelijken om de meest voordelige odds te vinden en te profiteren van eventuele bonusaanbiedingen.

Conclusie over de wedstrijd

RC Lens heeft de kans om zijn thuisvoordeel te benutten en een belangrijke overwinning te behalen tegen een sterk Paris FC. Ondanks de recente nederlaag tegen Club Brugge, hebben ze de potentie om te herstellen. Met de juiste strategie en motivatie kunnen ze de bezoekers uitschakelen. De kans dat beide teams scoren is groot, gezien de aanvallende kwaliteiten van beide ploegen.

Hier zijn onze tips voor morgen

Hier zijn de beste wedtips voor morgen, waaronder enkele interessante duels in de Ligue 1 en andere competities. Zorg ervoor dat je je goed voorbereidt en gebruik maakt van de inzichten die hier zijn gedeeld. Onze wedtips van morgen bieden mogelijk veel waarde, dus houd ze in de gaten!

Voorlopige stand

POS TEAM PNT WG W G V DV DT DS
1
Olympique Lyon
Olympique Lyon
14 7 4 2 1 13 5 8
2
Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain FC
14 7 4 2 1 14 9 5
3
OSC Lille
Lille OSC
14 7 4 2 1 10 5 5
4
Paris FC
Paris FC
14 8 4 2 2 13 9 4
5
AS Monaco
AS Monaco
14 7 4 2 1 10 6 4
6
RC Lens
RC Lens
13 8 4 1 3 16 12 4
7
Stade Rennais
Stade Rennais
13 7 4 1 2 15 14 1
8
FC Lorient
FC Lorient
11 7 3 2 2 7 6 1
9
OGC Nizza
OGC Nizza
11 8 3 2 3 8 10 -2
10
Olympique Marseille
Olympique Marseille
9 7 3 0 4 14 10 4
11
Stade Brest
Stade Brest 29
9 8 2 3 3 14 12 2
12
Toulouse FC
Toulouse FC
9 7 2 3 2 12 11 1
13
AJ Auxerre
AJ Auxerre
9 7 3 0 4 11 17 -6
14
RC Strasbourg
RC Strasbourg
7 7 2 1 4 12 15 -3
15
Angers SCO
Angers SCO
7 7 2 1 4 9 15 -6
16
Le Mans FC
Le Mans FC
6 7 1 3 3 10 15 -5
17
ESTAC Troyes
ESTAC Troyes
4 7 1 1 5 5 16 -11
18
Havre AC
Havre AC
2 7 0 2 5 5 11 -6
Legende
  • Champions League
  • Champions League kwalificatie
  • Europa League
  • Europa Conference League kwalificatie
  • Relegation Playoff
  • Degradatie