>
>
> voetbal in 2 dagen

Voetbal Voorspellingen Tips Overmorgen

Argentinië - Primera División

01.00
Newell's OB
C. A. T.
Bekijk Tip
18.15
Estudiantes
Atlético Tucumán
Bekijk Tip
20.30
Arg. Juniors
Unión
Bekijk Tip
22.45
Independiente
Huracán
Bekijk Tip

Australië - A-League

06.00
Wellington Ph.
Newcastle Jets
Bekijk Tip
08.00
Brisbane Roar
CC Mariners
Bekijk Tip
10.00
Perth Glory
Western Sydney
Bekijk Tip

België - Eerste klasse B

16.00
Mechelen
KFCO Beerschot Wilrijk
Bekijk Tip

Brazilië - Série A

00.00
São Paulo FC
Atlético Parana
Bekijk Tip
00.00
SC Recife
Vasco da Gama
Bekijk Tip
21.00
EC Vitória
Corinthians
Bekijk Tip
21.00
Fluminense
Atl. Mineiro
Bekijk Tip
21.00
Palmeiras
Ceará SC
Bekijk Tip

Denemarken - 1. Division

13.45
Thisted FC
FC Roskilde
Bekijk Tip
13.45
Viborg FF
Silkeborg IF
Bekijk Tip
13.45
Fremad Amager
FC Helsingør
Bekijk Tip
13.45
Nykøbing FC
FC Fredericia
Bekijk Tip
13.45
Naestved BK
Lyngby BK
Bekijk Tip

Denemarken - 2. Division Pulje 1

13.00
Tarup-Paarup IF
Dalum IF
Bekijk Tip

Denemarken - 2. Division Pulje 2

15.00
Slagelse B&I
Kopenhagen
Bekijk Tip

Denemarken - Superliga

12.00
Vendsyssel FF
Horsens
Bekijk Tip
14.00
Randers FC
SønderjyskE
Bekijk Tip
16.00
Vejle BK
Kopenhagen
Bekijk Tip
18.00
Aarhus GF
Aalborg BK
Bekijk Tip

Duitsland - 2e Bundesliga

13.30
Hamburg
Bochum
Bekijk Tip
13.30
Regensburg
Darmstadt
Bekijk Tip
13.30
Paderborn
Union Berlin
Bekijk Tip

Duitsland - 3e Liga

13.00
FSV Zwickau
Rostock
Bekijk Tip
14.00
Pr. Münster
Kickers Wü.
Bekijk Tip
14.00
Karlsruhe
SV Wehen
Bekijk Tip

Duitsland - Bundesliga

15.30
Hertha BSC
Freiburg
Bekijk Tip
18.00
M'gladbach
Mainz 05
Bekijk Tip

Engeland - Premier League

17.00
Everton
Cr. Palace
Bekijk Tip

Frankrijk - Ligue 1

15.00
Montpellier
Bordeaux
Bekijk Tip
17.00
Saint-Étienne
Rennes
Bekijk Tip
21.00
OGC Nizza
Marseille
Bekijk Tip

Italië - Serie A

12.30
Frosinone
Empoli
Bekijk Tip
15.00
Bologna
Torino
Bekijk Tip
15.00
Chievo
Atalanta
Bekijk Tip
15.00
Parma
Lazio
Bekijk Tip
18.00
Fiorentina
Cagliari
Bekijk Tip
20.30
Inter
Milan
Bekijk Tip

Italië - Serie B

15.00
Salernitana
Perugia
Bekijk Tip
15.00
Venezia FC
Verona
Bekijk Tip
21.00
Lecce
Palermo
Bekijk Tip

Japan - J1 League

09.00
V-Varen
Júbilo Iwata
Bekijk Tip

Nederland - Eredivisie

12.15
NAC
Willem II
Bekijk Tip
14.30
VVV
ADO
Bekijk Tip
14.30
Heracles
Groningen
Bekijk Tip
14.30
Feyenoord
PEC Zwolle
Bekijk Tip
16.45
Fortuna Sittard
De Graafs.
Bekijk Tip

Oostenrijk - 2. Liga

10.30
FAC
Vorwärts Steyr
Bekijk Tip

Oostenrijk - Bundesliga

14.30
FC Admira
Wolfsberg
Bekijk Tip
14.30
Mattersburg
SKN St. Pölten
Bekijk Tip
17.00
FK Austria
Sturm Graz
Bekijk Tip

Polen - Ekstraklasa

15.30
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Bekijk Tip
18.00
Legia
Wisła Kraków
Bekijk Tip

Portugal - Taça

14.00
FC Vale Formoso
SC Coimbrões
Bekijk Tip
16.00
AD Os Limianos
Covilha
Bekijk Tip
16.00
Casa Pia
Angrense
Bekijk Tip
16.00
Moura Atletico
M. Funchal
Bekijk Tip
16.00
CDC Montalegre
Oriental
Bekijk Tip
16.00
CD Fátima
Boavista
Bekijk Tip
16.00
AD Fafe
Penafiel
Bekijk Tip
16.00
Armacenenses
Vitória FC
Bekijk Tip
16.00
Ferreira
GD Gafanha
Bekijk Tip
16.00
São Martinho
Moreirense
Bekijk Tip
16.00
Santa Iria
SC Praiense
Bekijk Tip
16.00
Lusitano FCV
CD Nacional
Bekijk Tip
16.00
Maria da Fonte
CD Santa Clara
Bekijk Tip
16.00
Águeda RD
Louletano
Bekijk Tip
16.00
Leixões SC
Amarante FC
Bekijk Tip
16.00
Estoril
CD Tondela
Bekijk Tip
16.00
União Madeira
União Santiago
Bekijk Tip
16.00
JP Salgadas
GD Chaves
Bekijk Tip
21.00
FC Felgueiras
Sp. Braga
Bekijk Tip

Republiek Chili - Primera División

01.00
U. Católica
Universidad de Concepción
Bekijk Tip
17.00
Iquique
San Luis
Bekijk Tip
20.00
Antofagasta
Audax Italiano
Bekijk Tip

Rusland - Premier Liga

13.00
Din. Moskva
Zenit
Bekijk Tip
15.30
Sp. Moskau
Arsenal Tula
Bekijk Tip
18.00
FK Krasnodar
Akhmat Grozny
Bekijk Tip

Spanje - Primera División

12.00
Rayo
Getafe
Bekijk Tip
16.15
Eibar
Athletic
Bekijk Tip
18.30
Huesca
Espanyol
Bekijk Tip
20.45
Betis Sevilla
Valladolid
Bekijk Tip

Spanje - Segunda División

12.00
Mallorca
Extremadura UD
Bekijk Tip
16.00
Lugo
Nàstic
Bekijk Tip
18.00
Albacete
Almería
Bekijk Tip
18.00
Reus Deportiu
Rayo Majadahonda
Bekijk Tip
20.00
Zaragoza
Tenerife
Bekijk Tip
20.30
Cádiz
Sporting Gijón
Bekijk Tip

Turkije - SüperLig

12.30
Rizespor
Konyaspor
Bekijk Tip
15.00
Alanyaspor
Antalyaspor
Bekijk Tip
15.00
Ankaragücü
Yeni Malatyaspor
Bekijk Tip
18.00
Göztepe Izmir
Beşiktaş
Bekijk Tip

Verenigde Staten - Major League Soccer

21.00
Philadelphia
New York RB
Bekijk Tip
21.00
Atlanta United
Chicago Fire
Bekijk Tip
21.00
DC United
NY City
Bekijk Tip
21.00
Montreal
Toronto FC
Bekijk Tip
21.00
Orlando City
Columbus Crew
Bekijk Tip
23.00
FC Dallas
Kansas City
Bekijk Tip
23.00
H. Dynamo
Seattle SFC
Bekijk Tip
23.00
Los Angeles FC
Vancouver
Bekijk Tip
23.00
Minnesota United FC
L.A. Galaxy
Bekijk Tip
23.00
Portland
Salt Lake
Bekijk Tip
23.00
Earthquakes
Colorado Rapids
Bekijk Tip

Zwitserland - Challenge League

14.30
FC Wil 1900
FC Chiasso
Bekijk Tip

Zwitserland - Super League

16.00
FC Sion
Grasshoppers
Bekijk Tip
16.00
FC Basel
Neuchâtel
Bekijk Tip
16.00
FC Lugano
St. Gallen
Bekijk Tip